Yangın merdivenleri

Yangın merdivenleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların ve konuların cevabını almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.

Kaliteli bir yangın merdiveni aşırı yata sahip olmalarıdır. Yangın merdiveninin kalitesi yatla değil görünümü ve  sağlamlığı ile belli olmalıdır. Bu düşünce ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, sizlere ihtiyaç duyduğunuz yangın merdivenleri için yol gösterecek bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Destek hattımızı kullanarak bize ulaşmanız halinde “yangın merdiveni fiyatları” ile ilgili bilgileri alabilirsiniz ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Desteği

Ücretsiz keşif testleri sayesinde günahlarımızın özelliklerine uygun yangın merdiveni yapısının belirlenmesi ve ne tarz bir çalışma uygulanarak hizmet verilmesi gerektiğine dair raporları oluşturmaktayız. Oluşturulan raporlar ile yangın merdiveni tasarımı ve yatları ile ilgili konular belirlenmektedir. Tüm hizmetlerimiz en iyi hizmeti uygun bir şekilde alabildiğiniz için sizlere en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

“Yangın merdiveni imalatı” konusunda en kaliteli hizmet ve sizleri buluşturan firmamız, almış olduğunuz hizmetin dört dörtlük olması için sizin yerinize her şeyi düşünerek başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz tüm başarılı çalışmalar, gelecekte yapacağımız başarılı çalışmaların teminatıdır.

Yangın Merdiveni İmalatında Bir Marka

Yangın merdivenleri ile ilgili taleplerinizin karşılanması sırasında ne olursa olsun güvenilir ve işini kaliteli yapan bir firmayı tercih etmelisiniz. Gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz firmamız, gerekli tüm sertifika ve belgelere sahip olup, daha önce yapmış olduğu projelerde gösterdiği başarılı çalışmaları ile ne kadar kaliteli bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Uzun yıllardan bu yana profesyonel bir şekilde “yangın merdiveni” hizmetlerini sürdüren firmamız, faaliyet gösterdiği adreslerle ve iletişim kanalları ile istediğiniz hizmete hemen ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Mesai saatleri içerisinde firmamıza ulaşarak arzu ettiğiniz hizmetlerimizi talep edebilir veya bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yangın Merdiveni İmalatı,  Her geçen gün ülkemizdeki konut sayısının artması yangın ihtimallerinin artmasında gözler önüne sermektedir.

Bu yüzden yeni inşa edilen konutlarda yangın riski ile alakalı yapılan  değerlendirmeler sonucu, “yangın merdiveni” bulunması zorunlu tutulmaktadır. Yangın merdiveni bulunmayan 5 ve üzeri katlı binalarda projeleri onay verilmemektedir.

Yangın Merdiveni Yönetmeliği

Yangın merdiveni ile ilgili yönetmelikte; Bina yüksekliği 21.50 metre altında ise, bana çıkış oturma amaçlı binalarda yönetmeliğe göre yeterlidir. Bina yüksekliği 21.50 metre üzerinde olup 30.50 metreden az ise  yangın merdivenleri iki tane olmalıdır. Bina yüksekliği  30.50 metre üzeri, 51.50 metre altı olan binalarda, zorunlu olarak iki kaçış merdiveni yapılmalıdır. Bina yüksekliği 51.50 metreden çok olan binalarda ise en az 2 tane korunumlu kaçış merdiveni yapılması zorunludur.

Yangın Merdiveni İmalat Firmamız

“Yangın merdiveni imalatı” yapan firmamız, binalarınızın ihtiyacı olan yangın merdivenlerini, en kaliteli malzemeler kullanarak ve binanıza en uygun şekilde yaparak güvenliğinizi sağlamaktadır. Yangın merdiveni imalatına başlamadan önce firmamız bünyesinde bulunan uzman çalışanlar, binanızda inceleme yaparak, binanıza uygun olan yangın merdiveni tipini belirler ve bu konu hakkında bir rapor hazırlayarak son durumu size bildirir. Hazırlanan raporun ardından sizinle son bir görüşme gerçekleştirerek,  binanıza uygun yangın merdiveni için imalat aşamasına başlanır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

En uygun “yangın merdiveni fiyatları” seçenekleri ile hizmetlerini sizlere ulaştıran firmamız her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Üretmiş olduğumuz yangın merdivenlerimizde bu işe uygun metaller tercih edilerek bir sınıf malzeme kullanılmaktadır. firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen yangın merdivenleri, tüm mevsim ve hava koşullarına göre uygun olarak üretilmektedir. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak ve fiyat teklifi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdivenleri modern dünyanın en çok ihtiyaç duyulan sistemlerinden bir tanesidir. Sizde binanıza yangın merdiveni alarak can ve mal güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Yangın merdiveni sistemleri tahliye alanında sizlere büyük kolaylıklar sunar. Yangın merdivenlerinin mutlaka yönetmeliğe uygun şekilde tasarlanması önemlidir. Acil durumlarda kullanılan yangın merdivenleri dairesel modellerden Z tipi modellerine kadar farklı yelpazede bina sahiplerine sunulur. Yapının görselliğine de önem verildiği bu sistemler estetik özellikleriyle de ön plana çıkar. Yangın merdiveni için yeni tasarımlar binanın çok daha modern görünmesine yardımcı olur. Yangın merdivenleri dört kat ve üzeri binalarda zorunlu olarak kullanılır. Yangın merdivenleri kurulacağı binanın boyuna ve içinde bulunan insan sayısına göre tasarlanır.

Biz yangın merdivenleri konusunda aradığınız kaliteyi sizlere sunabiliriz. Yangın merdiveni imalatımız sırasında ISO 9001 belgeli üretim desteği alıyoruz. Ayrıca merdivenlerimiz sektöründe CE standartlarında üretilmektedir. Firmamız merdiven üretiminde hassas şekilde davranarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabiliyor. Yangın merdiveni sistemlerimizi sizler için tasarlayabiliriz. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yangın Merdiveni Firmaları

Yangın merdiveni için farklı tasarımlar uzmanlarımız tarafından yapılabiliyor. Yangın merdivenlerinde artık çok daha farklı ve estetik dokunuşlar tasarımlarda kendisine yer bulabiliyor. Alanında uzman kişiler tarafından tasarlanan yangın merdivenleri beklentilere tam olarak yanıt verebiliyor. Taşıyıcı profillerin yanı sıra estetik yapısıyla dikkat çeken yangın merdivenleri acil durum anında tam güvenlik desteği sunuyor. Yangın merdivenlerinin mutlaka yönetmeliklere göre tasarlanması gerekir. Yangın merdivenlerinin kurallara uygun şekilde kullanıma açılır. Yönetmeliklere uygun olmaması durumunda ise ciddi cezalar kesilir.

Bina sistemiyle uyum gösteren yangın merdivenlerini internet adresimizden inceleyebilirsiniz.  Kaliteli ve kullanışlı yangın merdiveni sistemlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Yangın merdivenleri konusunda detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy Yangın Merdiveni, Genel olarak kaliteli ürünlerin olması gereken yangın merdiveni hizmetlerinde Çekmeköy yangın merdiveni firmamız kaliteden taviz vermeden güven içinde hizmet vermektedir.

Her zaman çok önemli bir yere sahip olan yangın merdiveni hizmetlerinde firmamız için can sağlığı ve güven her şeyden önce gelmektedir. Her türlü yangın merdiveni ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çekmeköy Yangın Merdiveni Hizmetlerinde Kalite

Her zaman alanında kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Çekmeköy yangın merdiveni firmamız için insan hayatı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Genel olarak yangınlar can kaybının çok fazla yaşandığı çok kötü olayların başında yer almaktadır. Bu neden ile bu tarz olayların istenmeyen sonuçların meydana gelmemesi için bir takım önlemlerin alınması gerekir. Gerekli olan önlemlerin başında yangın merdiveni gelmektedir. Yangın sırasında servis merdivenleri kullanılamaz hale geldiği için yangın merdiveni insanların güven içinde dışarı çıkmasına yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile en fazla talep gören firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Çekmeköy Yangın Merdiveninde Tek Adres

Her zaman kaliteli hizmetlerin tek adresi olan Çekmeköy yangın merdiveni imalatı firmamızda birinci sınıf kalite malzemeler ile en son sistem teknolojik ekipmanlar aracılığıyla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerin istediği üzerine profesyonel ekibimiz adresinize gelerek yapıda keşif yapmaktadır. Bu keşif sayesinde en uygun yangın merdiveni seçimi yapılır ve ölçüleri alınarak merdivenlerin kısa sürede kurulumları yapılmaktadır.

Çekmeköy Yangın Merdiveni Fiyatları

Çekmeköy yangın merdiveni fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Genel olarak her firmada olduğu gibi fiyatlar firmamızda yapılan işlemler, yapıların ölçüleri ya da yangın merdiveni çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır.

Seyyar Yangın Merdiveni, Firmamız siz değerli müşterilerine  yangın merdiveni imalatı en iyi şekilde gerçekleştirir ve sizlere sunar.

Seyyar yangın merdiveni açılıp kapanabilir bir yapıya sahiptir ve katlandığı için kolay bir şekilde yer kaplamadan kullanılır. Balkon pencere gibi bölümlere yerleştirilerek açma kolunu ettirdiğiniz zaman kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok yerde yangın merdiveni yoktur ve bu sebeple de insanlar yangın gibi durumlara karşı seyyar yangın merdiveni tercih ederler. Sizde seyyar merdiven arıyorsanız firmamıza ulaşabilinirsiniz.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Firmamız sizlere  bu konuda her türlü hizmeti sağlamaktadır. Bizim için önemli olan müşterilere en iyi hizmeti sunmak ve kaliteli bir şekilde malzemeler üretmektir. Kurulduğumuz kendi gelip geliştirdik ve hala da geliştirmeye devam ediyoruz. Bizim için öncelik sizlersiniz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına ekiplerimiz ile el birliği halinde çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.

Birçok çeşit yangın merdiveni mevcuttur. Seyyar olarak alınabilecek merdiven  çeşitleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz tarzda merdiveni sizlere tasarlıyoruz ve getiriyoruz.  Sizde seyyar yangın merdiveni ara yaşındaysanız bizimle iletişime geçebilir ve bizleri en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.  Bizlere ulaşım sağladığınız da dilediğiniz hizmeti sizlere sağlarız.

Seyyar Yangın Merdiveninde Uygun Fiyat

Firmamız kaliteli bir hizmet sunduğu gibi fiyatlarda da son derece nazik davranmaktadır. Bizim için her zaman üst seviyede hizmet sunmak ön plandadır. Bunun için her zaman kendimizi geliştiriyoruz.  Hayalimizdeki yere emin adımlar ile ilerliyoruz. Siz de bize hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere haftanın her günü ve saati dilediğiniz zaman ulaşım sağlamanız mümkündür.

Uygun  yangın seyyar merdiveni arayışın içerisindeyseniz firmamıza gelerek ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşarak hizmetimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Yangın merdivenleri hangi yapıda hangi şekilde kullanılacağına bağlı olarak açılır kapanır, portatif, dairesel, seyyar, makaralı gibi birçok farklı türde üretilebiliyor.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Üsküdar Yangın Merdiveni, Alanında uzun yıllar ara vermeden çalışan Üsküdar yangın merdiveni firmamız her zaman en güvenilir olduğunu başarıları ile kanıtlamıştır.

Bölge halkına en kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde sunmakta olan firmamızda her türlü yapılar için özel yangın merdiveni imalatı yapılmaktadır. İhtiyacınız olduğunda hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yangın Merdiveni Hizmetlerinde Uzmanlık

Üsküdar yangın merdiveni firmamız her türlü yapılar için en kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde en kısa sürede vermektedir. Günümüzde yangın merdiveni çok önemli bir yere sahip olduğundan genel olarak tüm yeni yapıların hepsinde görmek mümkün olmaktadır. Son zamanlarda yaşanan yangınlarda can kaybının fazla olmasından dolayı bu ürünler zorunlu kılınmıştır. Yangın merdiveni insanların yangın sırasında çok daha güvenli şekilde dışarı çıkarılması için son derece önemli olmaktadır. İhtiyacınız olduğunda firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

Birinci Sınıf Kalite Yangın Merdiveni Üsküdar yangın merdiveni imalatı hizmetleri ile firmamıza birinci sınıf kalite malzeme kullanılarak en son tasarım güvenilir merdiven üretimi yapılmaktadır. Her türlü yapıya uygun merdiven çeşitleri firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle en son sistem teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Her türlü yapılar için gerekli olan yangın merdiveni çeşitlerini firmamızdan seçme şansına sahip olabilirsiniz. İşimde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelerek en doğru seçenek için ölçüler alınmakta ve kısa sürede kurulum yapmaktadır.

Yangın Merdivenlerinde Uygun Fiyatlar

Üsküdar yangın merdiveni fiyatları firmamızda çok daha uygun olmakta ve fiyatlar konusunda özel durumlarda indirim uygulaması yapılmaktadır. Fiyatlar yangın merdiveni çeşitleri ve yapıların ölçülerine göre değişmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamıza ihtiyacınız olduğu her zaman çağrı bırakabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her konuda yardımcı olmaktadır.

Karaboğa Yangın Merdiveni Hizmetlerinde Uzman Kadro İle Çalışmaktadır.

 Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın merdiveni fiyatları genellikle insanların yangın merdiveni ihtiyaçlarının karşılanmasında belirleyici rol oynar.

“Yangın merdiveni” seçerken doğrudan fiyata odaklanmanın hem avantajları hem de dezavantajları vardır. Örneğin sırf ucuz diye yangın merdiveni yaptırmak daha ciddi sonuçlar meydana getirebilir. Yani imalatçı firma sırf merdiven ucuz olsun diye malzeme kalitesinden ödün vererek üretim yapabilir. Bu da merdivenin koruyuculuk ve dayanıklılık özelliğini azaltacaktır. Dolayısıyla imalat için firma seçimlerinde fiyatıyla üretimi arasında denge olan firmaya öncelik verilmelidir. Üretimde çelik, alüminyum ve buna benzer birinci sınıf malzemeler kullanan firma müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Bu sayede yangın merdiveni fiyatları da her zaman en ekonomik olacak şekilde belirlenir.  Üretim aşamasında standartlara bağlı kalmak ve maliyeti karşılayacak en uygun “yangın merdiveni fiyatlarıbelirlemek firmanın müşteri portföyünün genişlemesine de katkıda bulunacaktır.

Z Tipi Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın merdivenleri kendi içerisinde iki çeşide ayrılmakta olup bunlardan biri z tipi yangın merdivenidir. Kullanımı daha rahat olarak bilinen bu merdivenleri pek çok binada görmek mümkündür. Ancak maliyet olarak bakıldığında z tipi merdivenlerin maliyetinin ve fiyatlarının diğer türe göre daha yüksek olduğu görülür. Yapılacak olan merdivenini yangın anında can güvenliğini sağlayacağı düşünüldüğünde fiyatlar göz ardı edilebilir hale gelmektedir. Merdiven ne kadar kaliteli şekilde üretilirse yangın anındaki koruyuculuğu o kadar fazla olacaktır. Yanmaz malzemelerden üretilen bu merdivenler aynı anda onlarca insanın binadan dışarı çıkabilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle korkuluğundan merdiven basamak genişliğine kadar her detayın özenle tamamlanması gerekir. Bunlar yaparken fiyattan taviz verilebilir. “Yangın merdiveni imalatı” yapan firmanın memnuniyet odaklı olması sayesinde her zaman müşterilere en uygun seçenekler sunulacaktır. Burada önemli olan nokta güvenilirlikten hiçbir zaman ödün vermemektir.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdivenleri tahliye konusunda sizlere güvenlik çözümleri sunuyor. Biz yangın merdivenlerini yıllardır sizler için tasarlıyor ve satışa çıkarıyoruz.

İnternet üzerinden dilediğiniz zaman yangın merdiveni çeşitlerimizi inceleyebilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz. Yangın merdivenleri can güvenliğinizi koruyan özel sistemlerdir. Özellikle çok katlı binalarda hayat kurtarır.

 

Yangın Merdivenleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

  • Yangın merdivenleri görülebilen ve güvenlikli alana doğrudan erişilen bir yerde olmalıdır.
  • Kaçış merdivenlerinde 4 basamaktan az olmayan aralıkla sahanlıklar düzenlenmesi gerekir.
  • Merdivende kullanılacak sahanlığın genişliği ve uzunluğu merdivenin genişliğinden az olmamalıdır.
  • Düz kollu merdiven sistemlerinde üst koldaki ve alt koldaki rıhtlar arasındaki uzunluğun 1 metreden fazla olmaması gerekir.

 

Binaların acil bir şekilde boşaltılması gerekir. Yangın esnasında kaçış imkanı tanıyan yangın merdivenleri güvenlik alanında beklentilere tam olarak yanıt vermektedir.

Yangın Merdivenleri

Çok katlı binalarda yangın merdivenlerinin kullanılması gerekir. Başta can güvenliği olmak üzere kayıpları en aza indirmek için tasarlanan yangın merdivenleri insanların çıkışına yardımcı olmalıdır. Özellikle alışveriş merkezleri, okul, hastane ya da çok katlı yaşam alanlarında merdivenlerin yönetmeliklere uygun şekilde tasarlanması önemlidir. Yangın merdivenlerinde kalite en önemli konulardan bir tanesidir.

Yangın merdivenleri konusunda kaliteyi internet adresimizde bulabilirsiniz. Yangın merdiveni imalatı konusunda biz sizlere gerekli desteği verebiliriz. İnsanların hayatlarını kurtarmak için kısa sürede teslimat ve montaj işini tamamlayabiliriz. Can güvenliği açısından acil çıkışlar için kullanılan yangın merdivenleri yüksek katlı binalara uygulanıyor. Bu adres üzerinden en uygun fiyatlı ürünleri sizlerin elinin altına getiriyoruz. Yangın merdiveni fiyatları için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Biz günün her saati sizlere yardımcı olabiliriz. Yangın merdivenleri seçimi konusunda uzmanlarımız binanıza en uygun sisteme kolayca karar verebilir.

Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi Platformudur.

 

Yangın Merdiveni İmalatı, Yangın merdivenine ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak kaliteli hizmetler sunulmaya devam edilmektedir.

 

İstediğiniz ölçülerde hızlı bir şekilde yangın merdiven üretimlerinin yapılmasını sağlamaktayız.  Yangın merdivenleri 80 cm ya da alana bağlı olarak 120 cm olarak üretimi yapılabilir.  Ekibimizle birlikte yangın merdiveni konusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Böylece can güvenliğinizi riske sürüklemek zorunda kalmazsınız. Tam aksine güven altına almaya başlar hale geleceksiniz. ‘’Yangın merdiveni’’ ihtiyaçlarınızın hızlı şekilde karşılanmasına yardımcı olunur. Profesyonel kadromuzla birlikte en kısa süre içerisinde sizlere hizmetler sunulmaya devam edilir. İmalat çözümlerini hızlı şekilde yapmaya devam eder. Tamamen ise dayanıklı özelliğe sahip olan malzemeler kullanılmaya devam edilir. Kesintisiz bir şekilde hizmetler  dur durak denmeden sunulmaya devam edilir.

 

Yangın Merdiven Fiyatları Nasıl

 

Yangın merdivenine yönelik olarak fiyatlar konusunda bilgi verilir. Yangın merdiveninin hayati bir önem arz edildiği unutulmalıdır. Hemen her yerde mutlaka yangın merdiveninin olması gerekir. Eğer ki bu tür ürünleri ihmal ederseniz, ne yazık ki çok büyük kayıplar yaşamaya başlarsınız. Gerek fiziken gerekse de ruhen yangının tehlikelerine maruz kalmak istemiyorsanız, yangın merdivenlerini kullanmaya başlamalısınız. Binanız için mutlaka uygun özelliğe sahip olan yangın merdiveninin kullanılması gerekmektedir. Merdivenlerin genişliği ise 120 cm  kadar tasarlanabiliyor. Sektörün dikkat çeken ekiplerinden biri olarak ‘’yangın merdiveni imalatı’’ yapmaktayız.

Yangın Merdiveni Özellikleri

Yangın merdivenleri temin edilmeden önce, kullanılacak binanız mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Çelik malzemelerden imali gerçekleşmektedir. Böylece dış darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Firmamız sektörde 7/24 kesintisiz olarak hizmetlerini sunmaya devam eder. İhtiyaçlarınızın hızlı şekilde karşılanmasını sağlamaya yardımcıdır. Güvenilir firmamıza başvurarak ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ öğrenmeye başlayabilirsiniz. Böylece ekonomik fiyatlar aracılığı ile istediğiniz yangın merdivenini almaya başlayabilirsiniz.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdiveninin gerekliliği en çok yangın anlarında fark edilmektedir. Oysaki yangın merdivenleri sanılanın aksine oldukça uygun fiyata imal edilmektedir.

Yangın Merdiveni Her Binaya Gereklidir

Bir “yangın merdiveni”ne sahipseniz olası bir yangın felaketi sırasında alevler arasından ya da pencere gibi yerlerden geçmek durumunda kalmazsınız. Yangın esnasında yangın merdiveni kullanarak doğrudan canınızı kurtarabilirsiniz. Dolaylı olaraksa itfaiye ekiplerine zaman kazandırdığınız için malınızı kurtarma şansına sahip olursunuz.

Hayatımıza dâhil olması oldukça geçmişe dayanan yangın merdivenlerinin profesyonel anlamda karşımıza çıktığı zaman dilimi 1930’lu yıllara dayanmaktadır. Şehirleşme ve çok katlı binaların yaygınlaşması ise yangın merdivenlerinin kullanımını arttırmıştır. İlerleyen süreçte yangın merdiveni hakkında çıkan yönetmelik gereğince kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Yangın Merdiveni Bizim İşimiz

İnsan hayatı için böylesine önemli bir noktada yer alan yangın merdiveninin imalatı ve fiyatı sanılanın aksine oldukça kolay ve düşüktür. Elbette bunu tespit edebilmek profesyonel bir ekibin yapabileceği bir iştir. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı yürütüyorken siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini ve ihtiyaçlarınızı esas alıyoruz. Binanıza ve bütçenize en uygun yangın merdivenini oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde imal ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Binanızın yapısına, yaşına, yüksekliğine ve işlevine uygun hareket ediyoruz. Ayrıca bunu yaparken sizlerin bütçenizi ve isteklerinizi de hesaba katıyoruz. Yangın merdivenlerini en kaliteli malzemeden oluşturuyor, yanmaz, kaymaz olmasına özen gösteriyoruz. Binanıza uygun olarak Z tipi veya dairesel yangın merdiveni imal ediyoruz.

Yangın merdiveni hazırlama ve yangına karşı önlem alma hususunda yönetmelik oldukça açıktır. “Yangın merdiveni imalatı” yaparken elbette yasal sürece uygun hareket ediyoruz. Bir malzemenin önemi, dayanıklılığı ve kullanışlılığı kadar maliyetinin de hepimiz için oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Bu farkındalıktan hareketle “yangın merdiveni fiyatları” arasında en uygununu yine biz sunuyoruz.

Edirne Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni imalatı ve kurulumu noktasında profesyonel bir hizmete her bireyin ihtiyacı vardır. Siz de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hayatınızı Garanti Altına Alın

Yangın merdiveninin hayatımıza dahil olduğu tarih her ne kadar insanlık tarihi kadar eski olmasa da günümüz koşulları ele alındığı zaman şu anda yangın merdivenlerinin oldukça önemli olduğu noktasında pek çoğumuz hemfikiriz. Yangın felaketinin meydana getirdiği can ve mal kaybından kurtulmanın sayılı önlemi arasında hiç kuşku yok ki en önemli tedbir yangın merdiveni kullanımıdır.

Bir kimsenin, herhangi bir anda bir yangın felaketi ile karşılaşmayacağının garantisini kim verebilir? Öte yandan yangın felaketinin yıkıcı etkileri konusunda hemen hemen hepimiz hemfikirizdir. Ancak bazı binalarda halen yangın merdiveni bulunmamaktadır. Üstelik özellikle bazı hizmet binaları ve yüksek binalar için yangın merdiveni bulundurma zorunluluğunu yasal hale de getirmiştir.

Uygun Fiyata Garantili Hizmet

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman binaya yangın merdiveni taktırmak olmazsa olmaz bir noktadır. Buradan hareketle oluşturuluş pek çok yangın merdiveni imalatı yapan firma bulunmaktadır. Bu firmalardan biri olarak pek çok açıdan diğer firmalardan sıyrılmaktayız. Peki bunu nasıl başarıyoruz?

Alanında uzman bir ekibe sahip olmak esasen en büyük sırrımızdır. Deneyim kazanma başarısı göstermiş, gerekli ilgi ve yeteneğe sahip, iyi eğitim almış ve işini önemseyen bir çalışma grubuna sahibiz. Hal böyle olunca bizimle iletişime geçen müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını tespit edebiliyor ve vakit kaybetmeden bu istek, beklenti ve ihtiyaçlara cevap vermeye başlıyoruz.

Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Edirne yangın merdiveni imalatı yapan bir firma olarak attığımız her adımda profesyonel hizmet vermeyi garanti ediyoruz. Bütçenizi sarsmayacak bir yangın merdiveni imalatı ve kurulumu hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

Edirne ili ve ilçelerine ait Yangın Merdiveni ve Yangın Kapısı çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz. Ucuz ve En İyi İşçilik Garantisiyle!

Yangın Merdivenleri | Z Tipi Yangın Merdivenleri. Yangın Merdiveni | Yangın Merdiveni Ölçüleri. Yangın Merdiven Fiyatları | Yangın Merdiven Fiyat.

 

Çelik Yangın Merdiveni, Firmamız tarafından üretilen çelik yangın merdivenleri, TSE skalasına uygun olup sıcaklığa dayanıklı ve uzun ömürlü yangın merdivenidir.

Yangın merdivenleri, belirli yüksekliğe sahip binalarda bulunması yasal olarak zorunlu olan, oluşabilecek yangın kazalarında, yangında kalanların kurtulması için çok önemli bir ihtiyaçtır. Yangın merdiveninin olması kadar önemli bir şey varsa o da yangın merdiveninin özellikleridir. Çünkü yangın merdiveniahşaptan veya yanıcı bir maddeden yapılırsa yangında olan kişilerin kurtulması imkânsızlaşır hatta yangın daha çok büyür. Bu yüzden de yangın Merdiveni yanıcı olmayan bir malzemeden yapılmalıdır. Firmamız tarafından üretilen Çelik yangın merdiveni hem sağlam olmasından kaynaklı hem de yanıcı olmamasından kaynaklı en çok tercih edilen yangın merdivenidir.

Yangın esnasında herhangi bir sorun olmaması için yangın merdiveninin yapıldığı madde ve yangın merdiveninin diğer özellikleri oldukça önemlidir. Çelikten yapılan yangın merdiveni hem sağlamlığı açısından hem de yanmaması açısından en çok tercih edilen yangın merdivenidir. Bunun yanında yangın merdivenin basamak sayısı, basamaklar arasındaki yükseklik, yangın merdivenin yüksekliği oldukça önemlidir. Firmamız tarafından imal edilen yangın merdivenleri bu özelliklere oldukça dikkat etmekte ve en uygun ölçülerle üretim yapmaktadır.

Çelik Yangın Merdiveninin Kullanım Alanları

Çelik yangın merdiveni, çok sağlam ve uzun süre dayandığı için en çok tercih edilen yangın merdiveni sistemidir. Binanın şekline uygun bir biçimde de yapılabilen Çelik yangın merdiveni birçok yerde tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen bu yangın merdivenleri sağladığı avantajlar sayesinde birçok binanın yapımında kullanılmaktadır.

Çelik yangın merdivenleri başta hastaneler ve okullar olmak üzere fabrikalarda, şantiyelerde ve birçok işyerinde ve endüstriyel tesislerde de  tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen sağlam ve sıcaklığa dayanıklı yangın merdiveni sizin ilerleyen günlerde oluşabilecek kazalarda maddi ve manevi zorluklar altına girmenizi engelleyen, binanızın veya işyerinizin güvenliği için en önemli unsurdur.

Z Tipi Çelik Merdivenler, z tipi yangın merdivenleri proje tasarımı, imalat ve montaj hizmetleri.

Portatif Yangın Merdiveni, Portatif yangın merdiveni birçok yerde tercih edilen ve yangına karşı acil kaçış olan son derece kaliteli malzemelerden üretilen bir merdivendir.

Yangın merdiveni türlerinden birisi olan portatif yangın merdiveni, herhangi bir afet ve yangın halinde insanların bulundukları binalardan çıkmalarını yarayan bir merdivendir. Her binada mutlaka olması zorunlu olan yangın merdiveni, olası bir yangın durumunda en az 20 dakika boyunca yangına dayanıklı halde kalabilme kapasitesine sahiptir. Dayanıklı olması yangın esnasında can güvenliğinizin sağlanması açısından önemlidir.

Herhangi bir dizayn şartı aranmaksızın üretilen portatif yangın merdiveni sizin istediğiniz modelde ve tarzda üretilmektedir. Diğer yangın merdiveni tiplerine göre daha az yer kaplamasından dolayı tercih edilen portatif yangın merdiveni, proje aşamasından sonra firmamız montaj aşamasına geçmektedir. Tüm hizmetleri sizlere en kaliteli şekilde sunacak olan firmamız aynı zamanda ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktadır. Böylece merdiven tasarımı hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Portatif Yangın Merdiveni Hizmeti

Firmamız, portatif yangın merdiveni üretimi yaparken kaliteli ve yangına karşı dayanıklı malzemeler kullanmaya özen göstermektedir. Aynı zamanda binanızın dizayn ve görseline uygun olarak tasarlanan bu merdiven, estetik açıdan da tercih edilebilir bir üründür. Ölçülere uygun şekilde yapılan ve hafifi çelikten üretilen

Diğer Makaleler

Yangın Merdiveni Tasarımı

Yangın Merdiveni Tasarımı Karaboğa mühendislik firmamız tarafından yapılmış yangın merdivenleri tüm modern kalite standartlarını karşılar. Buna ek olarak, Karaboğa mühendislik firmamız yangın merdiveni tasarımında göze hitap eden birbirinden şık yangın merdivenleri sunmaktadır. Bununla beraber, firmamız yangın merdivenlerini yaparken yangın yönetmeliğine bağlı olarak size en kaliteli yangın merdiveni hizmeti vermektedir. Binanızın veya işletmenizin ihtiyaç duyduğu Z tipi yangın merdivenlerini yaparken titizlikle ve seri bir şekilde firmamız istenilen performansı sergilemektedir. Buna ek olarak, eğer binanız dairesel yangın merdiveni tipine ihtiyaç duyarsa firma


Devamı

Yangın merdivenleri

Yangın merdivenleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların ve konuların cevabını almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır. Kaliteli bir yangın merdiveni aşırı yata sahip olmalarıdır. Yangın merdiveninin kalitesi yatla değil görünümü ve  sağlamlığı ile belli olmalıdır. Bu düşünce ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, sizlere ihtiyaç duyduğunuz yangın merdivenleri için yol gösterecek bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Destek hattımızı kullanarak bize ulaşmanız halinde “yangın merdiveni fiyatları” ile ilgili bilgileri alabilirsiniz ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlana


Devamı

En ucuz yangın merdiveni modelleri ve fiyatları

En ucuz yangın merdiveni modelleri ve fiyatları En ucuz yangın merdiveni modellerinin başında dairesel ve makaralı yangın merdivenleri gelmektedir. Yarı ve tam performanslı yangın merdivenleri tercih edilebilir. En ucuz yangın merdiveni firması olarak sizlere en iyisini en ucuz fiyata ulaştırmayı taahhüt ediyoruz. Sizlerin internet ortamında araştırma yaparken firmamıza denk gelmeniz hiçte sürpriz olmatacaktır. Ekonomik yangın merdiveni imalatını yapan firmamız bir çok irili ufaklı yangın merdiveni imalatçılaı ile rekabet etmektedir sizlerde bu çetin yangın merdiveni indirim rakabetinden faydalanmak isterseniz tam zamanıdır. En ucuz yangın merdi fiyatları sizlerin b&


Devamı

Tente ve Branda

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Paslanmaz Su Deposu

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Tadilat Dekorasyon

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Cephe Sistemleri

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Su Tesisatı

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Elektrik Tesisatı

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı

Yangın Danışmanlığı

  PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN. > 0532 703 75 09 < > 0532 711 74 23 < > 0530 842 39 38 < > 0216 642 69 31 < > 0216 641 50 84 < > 0216 642 68 31 < > karabogamuhendislik@gmail.com < > info@karabogamuhendislik.com < > OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  < > İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 < 1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ. Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez. ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsi


Devamı